04432230494

تشک نئوتار

فروش اقساطی
تشک نئوتار
محصولات 13 اکتبر 2022

خوابیدن روی تشک نئوتار به منزله دراز کشیدن بر روی ابرها بوده به همان اندازه آرامش بخش و رویایی می‌باشد. تشک نئوتار از سری تشک های بسیار خاص بوده که در انواع گوناگونی طراحی و تولید شده است. مجموعه بازرگانی کنگرلو دارای نمایندگی انواع تشک های مختلف مانند تشک اوزل، تشک ایشبیر، تشک رویال، تشک آرمان، تشک کلاسیک و… است که تشک نئوتار نیز یکی دیگر از این محصولات وارداتی بوده و بازرگانی کنگرلو مفتخر به ارائه آن می‌‍باشد.

تشک نئوتار چگونه تشکی است؟

باید این نکته را در نظر داشته باشیم که تشک راحت و مناسب قطعا در راحتی و کیفیت خواب ما بی تاثیر نیست. پس باید قبل از خرید تشک، مطمئن باشیم که چه نوع تشکی برای ما مناسب است، برای اینکه بدانیم چه نوع تشکی برای خواب ما مناسب و مفید می‌باشد باید به گزینه‌هایی مثل راحتی، نرمی و سفتی، اندازه‌های متناسب با فیزیک و… توجه کنیم. بازرگانی کنگرلو با داشتن کادری مجرب مشاوران متخصص در زمینه انتخاب تشک به خریداران کمک می‌کند تا تشکی مناسب برای خود انتخاب نمایند. تشک های نئوتار در اندازه ها و مدل‌ های مختلفی ارائه می‌شود. این ویژگی سبب شده برای انتخاب تشکی متناسب با ویژگی‌های فردی خود با مشکل روبه رو نشوند زیرا این محصولات برای افراد با ویژگی‌ های مختلف فردی تولید و عرضه می‌گردد ومی‌تواند برای افراد مسن و بزرگسال گرفته تا کودک و بیمار بسیار مناسب باشد.

فاکتور هایی که باید هنگام خرید تشک به آن توجه کرد راحتی، مدل و اندازه تشک است. ناگفته نماند که راحتی تشک از زیبایی و طرح آن بسیار مهم‌تر است. پس تشکی را انتخاب کنید که در مرحله اول آرامش را تضمین می‌کند. تشک‌ های نئوتار از ایده‌آل‌ترین محصولات بازرگانی کنگرلو بوده که ساختار آن، با رعایت تمام استانداردهای پزشکی و ارتوپدی بین‌المللی طراحی گشته است.

این تشک با ایجاد حس بی‌وزنی و دفع فشارهای وارده به ستون فقرات شرایطی را فراهم می‌کند تا بیشترین لذت را از خواب خود ببرید.این ‎تشک با طراحی کاملا استاندارد، از باکیفیت ترین محصولات ساخته شده است.

مناسب بودن تخت و تشک دلیلی برای خواب آرام و لذت‌بخش می‌باشد. نوع طراحی تشک کمک می‌کند تا ستون فقرات فرد در حالت مناسبی قرار گرفته و فشار به خوبی بر روی تمام سطح بدن تقسیم شود؛ و این باعث می‌شود که بدن دچار آسیب و درد عضلانی نگردد. این محصول اکثر فاکتورهای لازم برای یک تشک مناسب را دارا می‌باشد. فنر متراکم این تشک از فرسودگی و خراب شدن آن در طول زمان جلوگیری می‌کند.

پارچه استفاده شده در این تشک از جنس ژاکارد ۲۵۰گرمی بوده که ضدحساسیت نیز می‌باشد. الیاف داخلی آن، از پلی استر ضدحساسیت بوده، گوشه‌های این تشک با فنر بافوم و فنربونل به قطر۲/۲میلیمتر تقویت شده است. سیستم فنری این نوع تشک از نوع منفصل بوده که در هسته تشک قرار می‌گیرد و لایه بالایی آن را از مموری فوم یا لاتکس طبیعی تشکیل می‌شود که بر کیفیت و راحتی تشک اثر خیلی زیادی دارد. ترکیب موارد ذکر شده، تشک های هیبریدی را تشکیل می دهد؛ امروزه بیشتر تشک های مرغوب دنیا از این نوع می‌باشند. در تشک‌های فنر منفصل هرچه تعداد فنرها بیشتر باشد، واکنش‌ها و حرکت‌ها کنترل شده‌تر خواهند بود و تشک، پشتیبانی بهتری فراهم می‌کند به طوری که بر روی تشک‌های دونفره نئوتار، موقع حرکت و تکان خوردن بر روی آن هیچ حرکتی را شریک شما احساس نخواهد کرد. این موضوع بطور مستقیم بر راحتی بیشتر تشک تاثیر می‌گذارد.

انواع تشک های نئوتار

همانطور که گفته شد؛ تشک های نئوتار در انواع مختلفی تولید شده است. ما در قسمت زیر به ذکر هر یک از آنها خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

تشک نئوتار SP

تشک نئوتار SP دارای رویه‌ای از جنس پارچه‌ گردبافت بوده و در وزنی به اندازه ۱۲۰۰ گرمی می‌باشد. این تشک در دسته تشک های فنری بوده که در بافت‌ های آن از فنرهای ریز بافت استفاده شده است. در دو طرف محصول دستگیره‌هایی گلدوزی شده برای جابه‌جایی آسان تشک طراحی شده است.

تشک نئوتار مدل نئوتار

تشک نئوتار مدل نئوتار از نوع فنرهای ریزبافت است. این نوع فنرها دارای پوشش نمدی به صورت ۱۲۰۰ گرمی بوده و همچنین نمد ۱۲ M برای پوشش فنرها، به کار گرفته شده است. جنس رویه‌ی این نوع تشک از پارچه‌ی ژاکارد است که دارای ۱۵۰ گرم لایی می‌باشد. لازم به ذکر است که این تشک از نوع تشک های فنری و طبی بوده است.

تشک نئوتار آنریوالد

تشک نئوتار آنریوالد دارای اسکلت فنری به همراه اسفنج و برخی دیگر از متریال مرغوب و استاندارد است درساختار این تشک از نمد ۱۲۰۰ گرمی هارد ۱ سانت به همراه نمد ۱۲ M برای پوشش فنرها استفاده شده است. بعلاوه در چهار سمت تشک به منظور محافظت و جلوگیری از صدمه رسیدن به آن، از کارتن استفاده شده است.

تشک نئوتار پرسیوس

تشک نئوتار پرسیوس با رویه‌ای از جنس پارچه‌ای گردبافت ۱۲۰۰ گرمی بوده و دارای یک بخش اسفنجی می‌باشد. در ساختار این محصول از الیاف ۱۰۰ گرمی استفاده شده است. همچنین در دو طرف تشک دستگیره‌‌ دارای گلدوزی تعبیه شده که به منظور سهولت در جابه‌جایی از آن استفاده می‌گردد.

تشک نئوتار ex

اسفنج‌های به کار رفته در تشک نئوتار ex به صورت ۶ سانتی در وزن ۳۰ کیلویی در دو طرف تشک تعبیه شده است بعلاوه در بخش دیواره اسفنج ۵/۶ سانتی ۳۰ کیلویی، و در بخش رویه آن اسفنج ۲۰ کیلویی به کار رفته است. این محصول دارای فنرهای منفصل یا همان پاکتی است. لازم به ذکر است که تشک نئوتار exیک تشک طبی می‌باشد.

تشک نئوتار best choice

تشک نئوتار best choice طبی و فنری ساخته شده از مواد باکیفیت و مرغوب در کارخانجات تولیدی برند نئوتار است. این محصول دارای دستگیره‌هایی در دو طرف خود است که کار حمل و نقل و جابه جا کردن  تشک را آسان می‌نمایند.

تشک نئوتار wavpoys

تشک طبی نئوتار wavpoys دارای رویه‌ای پارچه‌ای از جنس گردبافت ۱۲۰۰ گرمی به همراه الیاف ۲۵۰ گرمی است. ریباند به کار رفته در تشک به صورت ۱۰۰ گرمی و در ضخامت ۸ سانتی بوده، این لایه سبب ایجاد خاصیت طبی در تشک شده است و از این رو برای افرادی که دارای دردهای عضلانی و اسکلتی هستند بسیار مناسب است.

تشک نئوتار نیواکسپرینس

تشک نئوتار نیواکسپرینس دارای فنرهایی به حالت منفصل یا پاکتی بوده و لایه رویی آن از جنس پارچه گردبافت ۱۲۰۰ گرمی می‌باشد. درساختار این تشک ها از فنر استفاده شده است و برای افرادی که از کمردرد رنج می‌برند بسیار مناسب است. زیرا این تشک مطابق با استاندارهایی برای افراد بیمار طراحی و ساخته شده و در اصل یک تشک طبی می‌باشد.

چه نوع تشکی انتخاب کنیم؟

برای انتخاب تشک مناسب باید به نکاتی از قبیل استحکام، مقاومت بالا و فنرهای آن توجه داشته باشیم. نحوه دوخت و همچنین فرآیند آماده سازی و بسته بندی تشک نشانده دهنده یک تشک مرغوب است. استفاده از پارچه نامناسب مانند پارچه ای که از درصد کمتر الیاف طبیعی بهره می‌برد، منجر به بیماری های مربوط به پوست و آلرژی خواهد شد، همانطور که ذکر آن بیان شد تشک‌های نمایندگی کنگرلو با تمامی استانداردهای به روز طراحی و تولید گشته است به طوری که تمامی نکات ذکر شده را دارا می‌باشد و مصرف کنندگان آن نهایت رضایت خود را اعلام می‌‍دارند. شما برای خرید یا سفارش تشک مورد نظر خود بنابه سلیقه خود، یا با کمک کارشناسان و مشاوران ما در زمینه انتخاب انواع تشک، به صورت حضوری، تلفنی و یا اینترنتی تهیه فرمایید..

0 دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *