04432230494

آرمان

محصولات 29 مه 2014

شركت ابر بسپار آرمان (سهامي خاص) در سال ۱۳۸۰ با هدف توليد انواع اسفنج هاي نرم و صنعتي و لوازمات خودرو تأسيس گرديده و همزمان فعاليت خود را د رمحلي واقع در جاده قديم قم آغاز نمود . با توجه به وضعيت جغرافيايي محل وقوع كارخانه كه داخل شعاع ۱۲۰ كيلو متري از شهر تهران مي باشد ، پس از توافقات بعمل آمده با سازمان صنايع و معادن استان تهران ، گواهي فعاليت صنعتي شركت در تاريخ ۰۸/۰۸/۱۳۸۰ از سوي آن سازمان صادر گرديد . 
با توجه به تقاضاي بازار جهت خريد اسفنج در ابعاد مختلف شركت در سال ۱۳۸۱ ، اقدام به ورود ماشين آلات مختلف :
برش فوم سرد از قبيل : ماشين گرد بر ، افقي بر ، عمود بر نمود كه قابليت برش انواع فوم هاي توليدي را براساس نياز مشتريان دارد . بدين ترتيب شركت ابر بسپار آرمان توانست در مدتي كمتر از ۲۰ ماه به ۷۵ درصد ظرفيت اسمي پيش بيني شده در گواهي فعاليت صنعتي دست يابد .
در سال ۱۳۸۲ با هدف بازيافت ضايعات ناشي از برش اسفنج ها ، شركت نسبت به خريد ، نصب و راه اندازي دستگاه تولید ریباند نمود که از محصولات این دستگاه مي توان علاوه بر استفاده در سالن هاي ورزشي در توليد تشك هاي طبي و فنري نيز استفاده کرد.
از آنجائيكه شركت ابر بسپار آرمان همواره علاوه بر توجه به توسعه فعاليت هاي صنعتي خود كه با اشتغال زايي همراه است به مسائل زيست محيطي نيز توجه ويژه اي دارد ، در اواخر سال ۱۳۸۲ با موافقت دفتر حفاظت از لايه اوزن و در قالب اجراي فعالبت هاي زيست محيطي نسبت به خريد ماشين آلات جديد توليد فوم كه مطابق با استانداردهاي محيط زيست نيز مي باشد از شركت هنيكه آلمان اقدام نموده و با توجه به قابليت هاي خط توليد مزبور كه در خاور ميانه بي نظير مي باشد با راه اندازي اين ماشين آلات علاوه بر رعايت مسائل زيست محيطي قابليت توليد همزمان چند نوع اسفنج در اوزن مختلف به وجود آورد .

شركت ابر بسپار آرمان در نيمه دوم سال ۱۳۸۴ برمبناي سياست هاي اوليه خود كه همانا بهره گيري از تكنولوژي و دانش فني روز دنيا بوده توانست علاوه بر محصولات نيمه نهايي خود اولين محصول نهايي را به سبد محصولات توليدي اضافه نمايد و از اين طريق ضمن ورود به بازار تشك پل ارتباطي خود را با مصرف كننده نهايي ايجاد نمايد نون ما توانسته ايم ضمن استفاده از توانمندي هاي مختلف در زمينه توليد اسفنج هاي پلي يورتان كه بيش از ۹۷ درصد مواد تشكيل دهنده آن از كشورهاي صــــاحب نام دنيا تهيه مي گردد در زمينه توليد تشك نيز علاوه بر كاربرد اسفنج هاي توليدي شركت بقيه مواد اوليه را از مرغوبترين نوع آن انتخاب نموده بطوريكه دو عنصر اصلي تشك كه اسفنج و مفتول استنلس استيل بوده اين اطمينان را به مشتريان مي دهد كه با انتخاب تشك هاي شركت علاوه بر صرفه جويي در هزينه خريد مكرر تشك بدليل عمر طولاني آن كليه عوامل ارگونومي و بهداشتي نيز رعايت گرديده است .
در حال حاضر محصولات شركت ابر بسپار آرمان در بيش از ۲۵ استان و ۱۰۰ شهرستان در سطح كشور عرضه مي گردد كه اين امر نشانگر آنست كه كمتر از ۷ سال از زمان تأسيس ، اين شركت توانسته است علاوه بر گسترش فعاليت هاي توليد خود كه با افزايش ظرفيت واقعي نسبت به اسمي همراه بوده حداقل ۴۰ درصد از سهم بازار داخلي را به خود اختصاص دهد.

0 دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *