04432230494

تشک خوب و مناسب برای هر شخص چه ویژگی هایی را باید داشته باشد؟

تشک خوب و مناسب برای هر شخص چه ویژگی هایی را باید داشته باشد؟
اخبار, مقالات 12 فوریه 2019

برای داشتن یک تشک خوب عوامل زیادی را باید در نظر گرفت، عواملی همچون نرمی یا سفتی ، نوع فنر و فوم و نیز مهمتر از همه اینکه میزان حالت پذیری آن با ستون فقرات ما چه میزان است؟ اما اینکه بگوییم تشک سفت بهتر است یا نرم … باید بگوییم که این یک موضوع کاملأ سلیقه ای می باشد و برای افراد گوناگون این موضوع تفاوت دارد و البته ناگفته نماند که به میزان سلامت شما نیز بستگی دارد به عنوان مثال افرادی که به بیماری دیابت مبتلا هستند هرگز نباید از تشکی سفت استفاده کنند. از سوی دیگر، خوابیدن برروی یک مدلی که به اشتباه انتخاب شده است، سبب فشار برروی ستون فقرات، عضلات، اعصاب و رگ ها گردیده و باعث کمردرد می شود.

قبل از اقدام به خرید تشک ابتدا باید به آناتومی و فیزیک بدن خود آگاه باشید و بدانید که ترجیح شما برای استراحت چه محیطی می باشد و چه میزان فضا برای استفاده از آن در اتاق خواب خود دارید؟ سعی کنید همیشه بزرگترین تشكی که در اتاقتان می شود جای داد را بخرید ، زیرا کیفیت خواب شما تاثیر بسیار زیادی بر روی عمر ، سلامتی و زندگی روزمره شما دارد.

پس از مراجعه به نمایندگان برند مدنظر خود حتما از مشاور خود بخواهید تا تشک کاندیدای شما را در اختیارتان قرار دهد تا حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه بر روی آن استراحت کنید و موقعیت جسمانی بدن خود را با آن مدل بسنجید. تشک مناسب باید به خوبی فرم بدن شما را به خود بگیرد به نحوی که راستای ستون فقرات شما با همان حالت انحنای طبیعی خود، زمانی که ایستاده اید یکسان باشد زیرا در این حالت کمترین فشار به ستون فقرات و عضلات شما وارد می شود.

0 دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *