04432230494

تشک تن آسای

محصولات 29 مه 2014

انتخاب تشک،  با کیفیت خواب رابطه مستقیم دارد. خواب نامناسب باعث می شود که در تمام طول روز احساس خستگی کنید و در درازمدت روی سیستم ایمنی شما تأثیر منفی می گذارد. بهترین راه برای داشتن خوابی خوب این است که تشکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده کند. با ما همراه باشید تا شما را با تشک تن آسای اشنا کنیم.

اهمیت انتخاب تشک مناسب

مواقعی که خوابی آرام و با کیفیت را تجربه می کنید ، احساس می‌کنید مانند نوزادی تازه متولد شده‌اید. می توان گفت که تخت خواب و تشک شما نقش مهمی در این امر دارد. زیرا در هنگام خواب بدن شما به استراحت می رود و به این ترتیب هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی آرامش را تجربه می کنید.اگر خواب بی کیفیتی داشته باشید هنگام بیدار شدن احساس خستگی خواهید کرد. علاوه بر این درد کمر و مفاصل شما نیز ممکن است ناشی از انتخاب یک تشک اشتباه باشد. با توجه به اینکه یک فرد متوسط ​​یک سوم عمر خود را در خواب سپری می کند اهمیت انتخاب تشک مناسب بسیار بهتر درک خواهد شد.

بر چه اساسی باید تشک خوابمان را انتخاب کنیم؟

شما باید  ترجیحا تشک خود را مطابق با عادات خواب خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر هنگام خواب عادت به غلت زدن دارید، نیازهای شما با کسانی که ثابت و بدون غلت زدن می خوابند بسیار متفاوت خواهد بود. همچنین توصیه می کنیم دلایلی که باعث چرخش شما در هنگام خواب می شود را بررسی کنید. بر این اساس، اگر احساس می کنید به دلیل آزار تشک شما نیاز به چرخیدن دارید، می توانیم به این نتیجه برسیم که باید بدون اتلاف وقت تشک خود را تعویض کنید. تشک ها اقلامی هستند که پس از میانگین ۷ سال استفاده باید تعویض شوند. اگرچه این بازه زمانی بسته به برند، مدل و کاربرد تشک متفاوت است، اما هشدار می دهیم که تشکی که سال ها از آن استفاده می کنید ممکن است بعد از مدتی مشکلاتی برای سلامتی ایجاد کند.

راهنمای انتخاب تشک تن آسای

 • سایز: محل خواب شما قلب دکوراسیون اتاق خواب شماست پس ابتدا باید توجه کنید که تخت و تشک انتخابی شما با هم سازگار باشند. در غیر این صورت ممکن است تشک شما روی تخت قرار نگیرد یا به دلیل کوچک بودن تشک، فضاهای خالی روی تخت شما وجود داشته باشد. هر دو حالت مانع از خواب باکیفیت شما می شود.اگر قصد دارید تخت خواب و تشک جدیدی بخرید، توصیه می کنیم ابعاد آن ها را با توجه به اندازه اتاق خواب خود ارزیابی کنید. اگر اتاق خواب کوچکی دارید، می توانید با استفاده از تخت فنری جعبه ای، فضای ذخیره سازی اضافی به دست آورید، یا اگر اتاق خواب بزرگی دارید، می توانید تخت بزرگ انتخاب کنید که با آن سازگار باشد.
 • سختی : همانطور که کارشناسان بیان کرده اند، تخت های خیلی سفت یا خیلی نرم تاثیر منفی بر ستون فقرات و سیستم اسکلتی دارند. تشک های نرم می توانند باعث ناراحتی در هنگام خواب شوند زیرا شکل ستون فقرات را می گیرند، در حالی که تشک های سفت می توانند باعث کمردرد و کمردرد شوند. به همین دلیل بهترین گزینه انتخاب تشک با سختی متوسط است.
 • ضخامت: ضخامت تشک یکی از عوامل مهم در کیفیت خواب است. به عنوان مثال، خوابیدن افراد چاق روی تخت های نازک مانع از خواب راحت آنها می شود. به همین ترتیب، این واقعیت که افراد سبک‌تر در یک تخت ضخیم می‌خوابند، به میزان قابل توجهی بر سطح راحتی تأثیر می‌گذارد، بنابراین، منطقی‌ترین قدم این است که وزن بدن خود را هنگام انتخاب تشک در نظر بگیرید. شما می توانید در این زمینه از تولیدکنندگان تشک و متخصصین پشتیبانی گرفته و با توجه به وزن خود مناسب ترین تشک را انتخاب کنید.
 • دوام : تشک های آسیب دیده و تاریخ مصرف گذشته نیز بر سلامت چرخه خواب شما تأثیر منفی می گذارند. برای این منظور توصیه می کنیم تشکی از بادوام انتخاب کنید. ترکیب مواد بادوام از تغییر شکل تشک در مدت زمان کوتاهی جلوگیری می کند و عمر تشک شما را افزایش می دهد.البته این امر تضمین می کند که سرمایه گذاری انجام شده برای تشک بازده خوبی داشته باشد. برای اینکه هم از زمان و هم از بودجه خود به نحو احسن استفاده کنید، می توانید تشک های ساخته شده از مواد بادوام و با کیفیت را با در نظر گرفتن سلامت خود انتخاب کنید.

با توجه به موارد گفته شده تشک های خواب تن آسای می توانند یکی از بهترین انتخاب ها باشند. برای آشنایی بیشتر با تشک های خواب تن آسای با ما همراه باشید.

تن آسای

شرکت بازرگانی کنگرلو یکی از بزرگترین گروه های پخش و توزیع انواع مختلف تشک های رویال آسایش و پلی تاب و…میباشد گروه تولیدی تن آسای که معروف به سپهرابرآسیا که ۲۵سال پیشینه صنعتی دارد و ۸۵درصد سهم بازار ابر و اسفنج کشور متعلق به این شرکت است در سال ۱۳۸۷ با جذب دانش فنی و تجهیز کارخانه به خط تولید پیشرفته برای تشک های فنری و طبی فعالیت خودرا در زمینه عرضه انواع تشک و سرویس خواب با برند تن آسای آغاز کرد. به دلیل استفاده از بهترین مواد و تجهیزات روز دنیا موفق به جلب رضایت‌مردمی شده که دریافت لوح و تندیس های برترین محصول از نظر دوام ، کیفیت و نوآوری گواهی بر این موضوع است.

محصولات تشک خواب تن آسای

 • سوپر مدیکال: این تشک دوام بسیار بالایی دارد ک میزان نرمی آن ۶ می باشد. ارتفاع آن بین ۲۲ تا ۲۷ کیلوگرم می باشد و برای افراد بالای ۱۰۰ کیلوگرم طراحی شده است. این مدل از اسفنج ریباند ساخته شده و فاقد اسکلت فنری است
 • مهمان: این تشک بسیار زیبا، در کیفیت درجه یک، دارای اندازه استاندارد مناسب مهمان طراحی شده است.
 • آربون مدیکال: سفت و فاقد اسکلت فنری است و مناسب افرادی است که باید در جای سفت بخوابند.
 • کودک و‌نوجوان: این تشک دارای اسکلت فنری با فنر های بونل می باشد.این تشک سبک و نرم است و به دلیل محدودیت تحمل وزن به افراد بزرگسال به هیچ عنوان توصیه نمی شود.
 • بایوکر: از فوم هوشمند وفنر های بونل ساخته شده است. این تشک خاصیت ضد حساسیت دارد و خودرا با دمای بدن انسان هماهنگ می کند.
 • ایندرا: در این مدل از فنر های منفصل استفاده شده است. این تشک متناسب با اندام و وزن هرکس تغییر حالت می دهد. از نرمی بیشتری نسبت به تشک های فنری بونل برخوردار است.
 • آرمتی: این مدل طبی فنری است. طول عمر بسیار بالایی دارد. از لحاظ ساختار کلی مشابه مدل آتلی می باشد.
 • آراد: این تشک از فنر های بونل ساخته شده و اسکلت بسیار ساده ای دارد. برای وزن های بالا و تشک های دو نفره توصیه نمی شود.
 • آراسته: از لحاظ ساختاری مشابه مدل آراد می باشد با این تفاوت که دوام بیشتری دارد ولی برای تخت های دو نفره و افراد سنگین وزن توصیه نمی شود.
 • آسایا: از لحاظ ساختاری مشابه مدل آراسته است با این تفاوت که لایه اسفنجی دارد و از حالت فنری صرف خارج شده است.
 • آتلی: این مدل طبی فنری است و از تشک های سفت محسوب می شود. دوام خوبی دارد و ۶سال ضمانت دارد.
 • اسپینو: این مدل از لحاظ اسکلت مشابه ایندرا می باشد. نرمی و راحتی بالایی دارد و به اندام ها فشار وارد نمی کند.
 • ترمواسپا: در این محصول از فنرهای پاکتی استفاده شده است. بسیار نرم است و به تنظیم دمای بدن کمک می کند.
 • اکسیژن پلاس: این مدل بسیار خاص است. به دلیل تکنولوژی خاصی که دارد هوای تنفسی ما را حین خواب افزایش می دهد. از فنر های بونل و فوم هوشمند ساخته شده است.
 • آمستریس: این مدل طبی است از فوم هوشمند ساخته شده و فاقد فنر است. مناسب افرادی است که خواب سبکی دارند.
 • سارینا: این مدل طبی و فنری است. به دلیل نوع بافت پارچه آن از عرق کردن جلوگیری می کند.از انعطاف و نرمی بالایی برخوردار است.

0 دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *