04432230494

تشک بالینه

محصولات 29 مه 2014

کارخانجات تولیدی بالینه با بیش از دو دهه سابقه در تولید انواع تشک و کالای خواب ، امروز افتخار دارد بر بام کیفیت و تنوع این گروه  از محصولات ایستاده است .

به جرات می توان ادعا داشت کیفیت محصولات بالینه همتراز بهترین تولیدات منطقه ای بوده و از این جهت است که بالینه افتخار دارد تاکنون حجم قابل توجهی صادرات به برخی کشورها داشته که خود از صاحبان این صنعت اند. 

استفاده از دستگاه های مدرن و تمام اتوماتیک ، تنوع در طرح و رنگ ، روزآمدی مدل ها و از همه مهمتر کادری مجرب و با تجربه ، همگی کیفیت مطلوب بالینه را تضمین می کنند و محل افتخار ما و اعتماد هموطنان عزیز را مشخص می نماید.

انتخاب تشک مناسب برای خواب ازاقدامات پایه ای برای داشتن خوابی راحت است با ما همراه باشید.تا با گروه بالینه با بیش ازچند دهه تجربه همراه با متخصصین توانمند ونیروی کار فعال اشنا شویم تشک بالینه با در نظر گرفتن سلیقه تمام گروه های سنی أنواع مختلف تشک های طبی،فنری،فول مموری،طبی فنری،فول فنری واسفنجی را طراحی وتولید کرده است

هر فرد به‌طور متوسط  یک سوم طول عمر خود را در خواب به سر می‌برد و لذا ضروری است برای به ارمغان اوردن خوابی راحت وعمیق تشک خواب مناسبی را انتخاب کند.زیرا تشک خواب مناسب دارای تاثیر به سزایی در کیفیت خواب هر شخص است.همچنین خواب راحت باعث شادابی و سرزندگی در طول روز برای فعالیت های روزمره میگردد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا با أنواع تشک بالینه جهت انتخاب صحیح تشک خواب با توجه به نیاز های شخصی هر فرد اشنا شویم.

گروه بازرگانی کنگرلو با در اختیار داشتن نمایندگی تمامی تشک ها تولیدی ایران و ایجاد بستری امن برای انتخاب تشکی راحت به کمک مشاوره رایگان جهت انتخابی صحیح در این مسیر شما را همراهی میکند.

محصولات تمام طبی بالینه

تشک آرای تمام طبی ایده‌آل

آرا از سری مدلهای تمام طبی تشک بالینه می باشد

 تشک‌های طبی اصولاً برای افرادی دارای کمردرد توصیه می گردد این تشک نیز برای کسانی که دچار مشکلات ارتوپدی همچون (دیسک کمر) هستند تشکی بسیار مناسب است.تشک آرا برای افرادی با وزن حداکثرهشتاد کیلوگرم انتخابی مناسب می تواند باشد.

از ویژگی‌های منحصر به فرد تشک آرای تمام طبی ایده‌آل می‌توان به اسفنج با کیفیت بالا همراه با فنرهای فشرده میکرو اشاره کرد همچنین این تشک دارای فریم کمک‌ کننده کناره تشک که جهت استقامت بیشتر تشک تعبیه شده است میباشد.

تشک بالینه سری آرا تمام طبی ایده‌آل را دو سال گارانتی کیفیت می‌کند.

تشک سوپرآسا تمام طبی

تشک آسا از سری مدلهای تمام طبی بالینه است از ویژگی بارز این تشک میتوان به فوم هوشمنده به کار رفته وهمچنین رویه ضد حساسیت ، وجود کپسول های هوا و فریم کمک کناره آن اشاره کرد.تشک آسا برای افراد با حداکثر وزن صد کیلو طراحی گشته است.

فوم هوشمند به کار رفته باعث افزایش شکل پذیری بدن هنگام خواب گشته و در نتیجه خوابی راحت برایتان به ارمغان می اورد.

 

تشک آسا تمام طبی سوپر ایده آل

تشک آسا ازسری مد لهای تمام طبی بالینه میباشد به همین دلیل اسفنج استفاده شده در این تشک دارای کیفیت مرغوبی می باشد. همچنین فوم استفاده شده نیز از نوع ویژه به کار برده شده است. از مرایای بارز آن میتوان به روی ضد حساسیت به کار رفته در طراحی یاخت تشک اشاره کرد که مختص افراد دچار الرژی می باشد.

 

تشک آوای تمام طبی ایده‌آل دو فصل

تشک آوای از سری تشک‌های تمام طبی می‌باشد از آپشن‌های ویژه‌ای تشک آوای می‌توان به فوم استفاده‌شده در هسته آن که از نوع ویژه می‌باشد اشاره کرد همچنین در تشک آوا اسفنج‌های مورتن و روبان به کار برده شده باعث کیفیت و نرمی متناسبی نسبت به بقیه تشک های طبی شده است شایان ذکر است پارچه‌ای روی این تشک نیز از جنس ضدحساسیت  مختص افراد دچار بیماری های الرژیک  انتخاب شده

محصولات طبی فنری

تشک آراد طبی فنری ایده آل

آراد از سری مدل‌های طبی فنری تشک بالینه می‌باشد تشک آراد از سری تشک‌های تولیدشده برای افرادی با حداکثر وزن هشتاد کیلو طراحی گشته اسفنج استفاده‌شده در درون این تشک از کیفیت خوبی برخوردار می باشد.فنرهای بکار برده شده در ساخت تشک آراد از نوع فشرده میکرو می‌باشد که باعث افزایش طول عمر تشک می‌شود این تشک تمام نیازهای کسانی را که خواهان تشکی نرم و فنری می‌باشند را جواب‌گو است .

تشک آرین طبی فنری سوپر ایده‌آل

 آرین از سری مدل‌های طبی فنری تشک بالینه می‌باشد از مزیت‌های این کالای خواب می‌توان به کیفیت بالای اسفنج استفاده‌شده و نوع فنرهای میکرو بونل اسپرینگ فشرده اشاره کرد همچنین پارچه‌ای روی این تشک از جنس ضد حساسیت می‌باشد درون تشک کپسول‌های هوایی تهیه‌شده که باعث گردش هوا و جلوگیری از رشد باکتری‌ها می‌گردد شایان‌ذکر است تشک آرین تشکی مناسب برای افرادی است که تشک‌های خیلی نرم را نمی‌پسندند و خواهان تشکی با کیفیت خوب و نرمی متوسط هستند.

تشک آریا طبی فنری ایده‌آل

 آریا از سری تشک‌های طبی فنری تشک بادی نمی‌باشد که فنر آن از نوع فشرده و نوع اسفنج‌های یوتا و ریباند در ساخت این دو شک استفاده شدن رویه تشک از جنس ضد حساسیت و ویژگی افراد دارای بیماری‌های آلرژیک می‌باشد درون تشک از کپسول‌های هوا برای جریان یافتن هوا و جلوگیری از رشد باکتری‌ها استفاده شده‌است ویژگی قابل‌توجه تشک آریا تحمل وزن صد و ده کیلوگرم آن می‌باشد.

تشک سوپر آرین طبی فنری سوپر ایده‌آل دو فصل پد دار

 از سری مدل‌های طبی فنری تشک بالینیه می‌باشد که دارای یک طرف پد می‌باشد که در این سری از تشک‌های آرین از مموری فوم هوشمند استفاده شده‌است که باعث افزایش شکل‌پذیری تشک و راحت بودن آن شخص در زمان خواب می‌شود

محصولات فول مموری بالینه

تشک فول مموری فول ارتوپدیک

همانگونه که از نامش  مشخص است یک تشک تمام طبی بدون استفاده از فنر می‌باشد که در آن مموری فوم هوشمند برای فرم پذیری بدن و همچنین استفاده از اسفنج ویژه برای متعادل کردن نرمی و سفتی تشک به کار برده شده پارچه رویه این تشک نیز مانند اکثر محصولات بالینه از جنس ضد حساسیت می‌باشد درون تشک فول مموری از کپسول‌های هوا به‌جهت گردش هوا و جلوگیری از رشد باکتری استفاده‌شده استراحت بر روی این تشک به دلیل دارا بودن اسفنج و مموری فوم باعث راحتی دو چندان شما خواهد شد.

محصولات فنری بالینه

تشک نایس مدل فنری

این تشک از سری مدل‌های تشک بالینه می‌باشد در این تشک از لایه کم ‌حجم اسفنج استفاده شده‌است اسفنج بکار برده شده دور اسپرینگ فریم این مدل  برای بالا بردن استحکام تشک استفاده‌شده تشک نایس برای افراد کم‌وزن کودکان نوجوانان و افرادی با وزن پایین‌تر طراحی گردیده این مدل دارای سایز کودک و نوجوان نیز می‌باشد.

شک تاپ مدل فنری

 تاپ از سری مدل‌های فنری بالینه می‌باشد در این تشک اسفنج کم‌حجم اسفنج استفاده شده‌ است طراحی این تشک برای افراد کم وزن بوده و حداکثر وزن تحملی این تشک هفتاد کیلو گرم می‌باشد در لایه‌های داخلی تشک از فنر فشرده میکرو استفاده‌شده که باعث بالا بردن طول عمر تشک می‌شود. تشک تاپ مدل فنری تشک بسیار نرم که هم از اسفنج و هم از فنر در ساخت آن استفاده ‌شده است.

محصولات فول ارتوپدیک بالینه

تشک سوپر آوا فول ارتوپدیک

مدل سوپر آوا از سری تشک های باکیفیت تمام طبی دو طرف پددار بالینه میباشد درون پدهای این تشک از مموری فوم برای راحتی شکل‌پذیری بدن و کم کردن فشار وارده به بدن استفاده‌شده فوم‌های استفاده‌شده در این تشک از مرغوب می‌باشند همچنین اسفنج قرار گرفته در لایه‌های تشک موجب استقامت و طول عمر بیشتر تشک می‌گردد پارچه رویی تشک نیز از جنس ضد حساسیت می‌باشد همچنین تشک دارای کپسول‌های تهویه هوا می‌باشد که موجب گردش هوا میگردد می‌توان گفت سوپر آوا یکی از باکیفیت‌ترین مدل‌های تشک بالینیه می‌باشد و بیشتر برای افرادی با وزن بالا و مشکلات کمردرد مناسب است.

تشک کلاسیک ارتوپدیک

مدل کلاسیک از سری تشک‌های بسیار لوکس بالینه شمرده می‌شود که از پارچه ضد حساسیت بر روی آن استفاده شده‌است در طراحی این تشک از فنرهای پاکتی که مانع از انتقال جابه‌جایی به نواحی دیگر تشک می‌شود استفاده شد جذابیت این تشک‌ها درفنرهای پاکتی آن‌ها می‌باشد زیرا در تشک‌های دو نفره که افراد با وزن‌های متفاوت از آن استفاده می‌کنند حرکتی یک شخص در خواب  باعث بد خوابی شخص دیگر نمی‌شود.تشک کلاسیک تنها تشک گروه بالینه می‌باشد که تحمل وزن ۱۲۰کیلوگرم را نیز دارد تشک کلاسیک خوابی آرام و توام با آرامش را به شما تقدیم خواهد کرد.

محصولات تشک اسفنجی بالینه

تشک تاپ پدیک

  تشک اسفنجی از سری تشک‌های بالینه تشکی طبی می‌باشد و این تشک برای افرادی طراحی گردیده که  سفت بودن زیاد تشک‌های طبی را نمی‌پسندد و خواهان نرمی و سفتی کالای خوابشان نیستند. این تشک حالت استاندارد را دارد تشک تاپ پدیک نیز مانند تمامی تشک‌های بالینه با رویه ضد آلرژیک تولید شده‌است درون تشک تاپ پدیک از اسفنج ویژه  اچ‌آر استفاده شده  که سبب افزایش طول عمرآن میگردد. طراحی تشک تاپ برای تحمل حداکثر وزن ۹۰کیلوگرم بوده‌است . 

0 دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *