04432230494

آیا تشک روی سلامت و کیفیت خواب تأثیر می‌‌گذارد؟

آیا تشک روی سلامت و کیفیت خواب تأثیر می‌‌گذارد؟
اخبار, مقالات 30 مه 2019

مشتریان اغلب از ما می‌‌پرسند آیا رختخواب کسی که خواب است می‌‌تواند کیفیت خواب و سلامت او را تحت تأثیر قرار دهد. پاسخ این است ؛ بله، واضح است که تاثیر دارد و شما باید استراحت شب خود را روی یک رختخواب خوب بگذرانید.

این ۵ نشانه میگوید که رختخواب شما می‌‌تواند بر روی خواب شما تاثیر بگذارد:

آیا شما نیمه شب از خواب بیدار می‌‌شوید؟
آیا شما در رختخواب‌های مختلف، به عنوان مثال در یک هتل یا خانه دیگران، راحت‌تر می‌‌خوابید؟
آیا شما می‌‌توانید توده‌ها، و پستی بلندی‌هایی در رختخواب خود احساس کنید؟
آیا شما باید در یک مکان خاص در رختخواب خود دراز بکشید تا به خواب بروید؟
آیا تخت شما در صورتی که در رختخواب حرکت می‌‌کنید صدا می‌‌دهد؟
اگر شما به هر یک از سوالات فوق پاسخ مثبت داده اید، تشک شما روی سلامت خواب شما تاثیر گذاشته است.

خواب شما برای کیفیت زندگی شما بسیار مهم است. در جامعه پهناور امروز، به سادگی زمانی برای انجام استراحت به دست نمی آورید. بدن شما نیاز به استراحت کافی دارد تا هر روز بدن را بازسازی کند و انرژی کافی برای روز بعد فراهم کند. اگر شما معتقدید رختخواب شما به سلامت شما آسیب می‌‌زند، وقت آن است که یک رختخواب جدید بخرید. هر کس زمانی را می‌‌خواهد استراحت کند و در رختخواب باشد،  بنابراین کیفیت رختخواب برای داشتن خواب مناسب موضوع مهمی است.

به عنوان مثال، اگر رختخواب شما به درستی از ستون فقرات شما پشتیبانی نمی‌کند، حتی یک خواب طولانی برای شما احساس راحتی را به ارمغان نخواهد آورد. ممکن است حتی صبح که بیدار می‌‌شوید درد را تجربه کنید. در عوض در یک رختخواب مناسب شما احساس آرامش کامل خواهید داشت، حتی اگر ساعات کمتری را در خواب باشید.

خواب شما برای کیفیت زندگی شما بسیار مهم است. در جامعه پهناور امروز، به سادگی زمانی برای انجام استراحت به دست نمی‌آورید. بدن شما نیاز به خواب کافی دارد تا هر روز بدن را بازسازی کند و انرژی کافی برای روز بعد فراهم کند. اگر شما معتقدید تشک شما به سلامت خواب شما آسیب می‌‌زند، وقت آن است که یک تشک جدید بخرید. هر کس زمانی را می‌‌خواهد استراحت کند و در رختخواب باشد.  بنابراین کیفیت رختخواب و تشک موضوع مهمی است.

تشک مناسب برای خواب کدام است؟
تشک مناسب برای هر کس منحصر به فرد است، بنابراین هیچ راه حل مناسبی برای یک رختخواب کامل وجود ندارد. چند گزینه برای انتخاب رختخواب برای خرید وجود دارد. مهمترین عامل ، آسایش شما در هنگام خواب است و تنها راه تعیین آن این است که در حقیقت روی تشک دراز بکشید تا آن را آزمایش کنید. اگر چه شما می‌‌توانید و باید از تشک در فروشگاه استفاده کنید، فروشگاه‌های معتبر یک فرصت استفاده به شما می‌‌دهند، به این صورت که در واقع شما می‌‌توانید تا ۱۰۰ روز در خانه خود تشک را تست کنید . اگر شما کاملا راضی نبودید و خواب خوب نداشتید ، فروشگاه باید بتواند آن را برای شما تعویض کند.

خبر خوش این است که تشک و کالای خواب داتیس به منظور تامین رفاه حال مشتریان خود سرویس و خدمات ویژه ای را برای خرید تشک در نظر گرفته است که طی آن طبق نظر و سلیقه مشتری ۶ عدد از مدل های تشک داتیس ، با انتخاب شما و به صورت رایگان به همراه کادر مجرب و پرسنل آموزش دیده مجموعه داتیس ، به منزل و یا محل مورد نظر شما در هر کجای ایران ارسال می گردد و به مدت ۴۸ ساعت در اختیارتان قرار می گیرد تا با خوابیدن بر روی هر مدل از کیفیت و ویژگی های آن آگاه شوید و بتوانید انتخاب مناسبی برای خرید تشک خواب خود داشته باشید و در صورت عدم جلب نظرتان می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای تشک های ارسالی را به شرکت عودت دهید.

با این حال، قبل از رسیدن به این نقطه برای استفاده در خانه ، ممکن است بخواهید در مورد انواع مختلف تشک، بیشتر در اینترنت اطلاعات پیدا کنید. آنها همه جوانب مثبت و منفی خود را دارند، اما اگر مدت زمان طولانی از رختخواب خود می‌‌خواهید استفاده کنید، باید بدانید که جنس لاتکس برای شما گزینه مناسبی است. به خاطر راحتی، دوام، منشاء طبیعی ؛ مقاومت طبیعی قالب و مقاومت به آلرژی یکی از پر مصرف‌ترین انواع تشک می‌‌باشد. البته انتخاب نوع رختخواب در نهایت به شما بستگی دارد و همیشه به یاد داشته باشید که سلامتی شما موضوع مهمی است.

از با کیفیت ترین انواع تشک ها می توان به تشک تهیه شده از فوم لاتکس اشاره کرد که تیم تحقیق و توسعه داتیس ، تشک ویسکوفوم تهیه شده از فوم لاتکس را برای مشتریان خود طراحی و تولید کرده است تا خوابی خوب و آرامش بخش را تضمین کند.

بالش مناسب و خواب خوب
اگر شما به طور مداوم از خواب با بالش سفت و یا داشتن مشکلات تنفسی بیدار می‌‌شوید، یک راه حل ساده می‌‌تواند تغییر بالش باشد. اگر از گردن یا سردرد خسته شده اید، از آلرژی رنج می‌‌برید، یا اگر بالش خود را چندین سال دارید، وقت آن است که جایگزین شود.

بالش نامناسب ممکن است باعث سردرد، درد گردن، شانه و بی حسی دست ، و باعث عطسه و آلرژی شود که می‌‌تواند تاثیر قابل توجهی در کیفیت و مدت زمان استراحت شما داشته باشد و منجر به خستگی مزمن و سایر مشکلات سلامتی شود.

ممکن است تعویض بالش مورد علاقه تان برایتان دشوار باشد،  اما این کار برای داشتن سلامتی ضروری است.

بالش‌ها ‌میزبان تعدادی از لکه‌ها ‌و ذرات باقی مانده مانند خاک، روغن و سلول‌های مرده پوست هستند، بنابراین مهم است که بالش خود را پاک و سالم نگه دارید. شما می‌‌توانید این کار را با داشتن محافظ بالش انجام دهید تا بالش خود را در وضعیت خوبی حفظ کنید و در برابر آلرژی‌ها ‌از آن محافظت کنید. در این میان می توان بالش هایی را توصیه کرد که از الیاف میکروفایبر تهیه شده اند زیرا این الیاف آنتی آلرژی بوده و کاملأ با استانداردهای سلامت همگام می باشند. در میان بالش های الیاف داتیس  بالش الیاف کانگورو و نیز همچنین بالش الیاف کملو  آنتی آلرژِی بوده و از خصوصیات ذکر شده برخوردار می باشند.

بالش‌ها ‌میزبان تعدادی از لکه‌ها ‌و ذرات باقی مانده مانند خاک، روغن و سلول‌های مرده پوست هستند، بنابراین مهم است که بالش خود را پاک و سالم نگه دارید. شما می‌‌توانید این کار را با داشتن محافظ بالش انجام دهید تا بالش خود را در وضعیت خوبی حفظ کنید و در برابر آلرژی‌ها ‌از آن محافظت کنید.

به دست آوردن سلامت خواب خود
در نهایت، در حالی که تشکی که بر روی آن می‌‌خوابید، یکی از مهمترین بخشهای سلامت خواب شماست، تنها بخش آن نیست. شما می‌‌توانید از یک رختخواب خوب استفاده کنید و در طول شب بیدار شوید، زیرا مثلا قهوه زیادی نوشیده‌اید. فعالیت بدنی و خستگی شما هنگام استراحت نیز بر کیفیت خواب تاثیر زیادی دارد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که زمان قابل توجهی ورزش می‌‌کنید، زمان استراحت مناسبی را برای خود تنظیم کنید و اطمینان حاصل کنید که اتاق خود را برای هنگام استراحت به اندازه کافی تاریک کرده‌اید.

هنگامی که سلامت خواب خود را به دست می‌‌آورید، احساس خوبی خواهید داشت و سالم‌تر خواهید بود. بدن شما بهتر قادر به مبارزه با عفونت خواهد بود، در کار موثرتر هستید و با خیال راحت رانندگی می‌‌کنید. این نه تنها باعث افزایش سلامتی شما می‌‌شود، بلکه بر روحیه و چشم انداز شما در روابط با دیگران تاثیر خواهد گذاشت.

0 دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *